קול קורא למשוררים

בנושא "שבת"shabat

משוררים יקרים,
לאחר שתי אנתולוגיות חשובות – האחת "הלילה הזה כולו שירה", שירה ישראלית עכשווית העוסקת בסיפור פסח ויציאת מצרים, והשנייה "שברים נאספים לשירה", שירה ישראלית עכשווית הסובבת סביב ראשית השנה ותפילות הימים הנוראים – אנו מבקשים עתה ליצור אנתולוגיה שלישית שתשלים את המלאכה, אנתולוגיה של שירה ישראלית עכשווית העוסקת ביום השבת.
כיצד נראית השבת על מרכיביה וטקסיה דרך הפריזמה של השירה העברית? על כך תבקש האנתולוגיה לענות. מעבר למפגש עם היופי הפואטי של השירה הישראלית, מטרת האנתולוגיה היא להפרות את השיח המשפחתי והחברתי ולעזור בבירור הזהות הישראלית סביב השבת.

בימים אלה נמצא הספר בשלב של עיבוד מתקדם על סמך השירים הרבים שכבר רוכזו בנושא, אך המערכת מבקשת להעשיר את תוכנו בשירים נוספים.
אנו מבקשים מכם המשוררים לשלוח אלינו לא יותר משני שירים מפרי עטכם, שירים מנוקדים בלבד, בקובץ "וורד", העוסקים בחוויות יום השבת.

בין הנושאים שתעסוק בהם האנתולוגיה: ההכנות לשבת, כניסת השבת, נרות השבת, התפילות בבית הכנסת, הקידוש והסעודה, שבת בבוקר ,שבת אחר הצהריים, ההבדלה וצאת השבת.

את השירים יש לשלוח אל מודי כהן, עורך האנתולוגיה. כתובת מייל:  This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

תאריך אחרון לקבלת השירים: 4.5.2019.

 

הזנת תוכן: 9.4.2019

חזרה לדף הראשי "מה חדש בשירה" 

Share
صندلی مدیریتی صندلی اداری میز اداری آموزش زبان انگلیسی مارکت اندروید تور محسن چاوشی مسیح و آرش پروتز سینه پروتز باسن پروتز لب میز تلویزیون ساعت مچی فروشگاه فایل