פסטיבל השירה "באר שירה"

חוזר לעיר העתיקה בבאר שבע

פסטיבל "באר שירה" שמאורגן על ידי עדי וולפסון, יבחר גנאור, ויואב איתמר יתקיים זו השנה השנייה ברציפות בעיר העתיקה בבאר שבע. בפסטיבל משתתפים עשרות משוררים ומשוררות ממקומות שונים בארץ, צעירים וותיקים, נשים וגברים, ילידי הארץ וארצות העולם ממזרח וממערב שכולם מופיעים בהתנדבות. הפסטיבל יכלול יומיים וחצי של שירה עברית מקורית מכל הזמנים. 

במסגרת הפסטיבל יתקיימו מפגשים עם משוררים ומשוררות ממקומות שונים בארץ, שיקריאו שירים שלהם ושל משוררים אחרים ויספרו על עצמם, על תהליך הכתיבה, מקורות ההשראה שלהם והשירים שכתבו.

festival-BSH

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


אירועי "באר שירה" השני יתקיימו במרכז לאודר, למעט אירוע הפתיחה שיתקיים בחלוץ 33. ערב הפתיחה החגיגי של הפסטיבל יהיה בסימן ציון חמישים שנים לפטירתה של לאה גולדברג ויתקיים בחלוץ 33, הערב יכלול מופע מוסיקלי של שלמה ידוב בביצוע שירי לאה גולדברג. אירוע הסיום של הפסטיבל, שיופק על ידי דויד פרץ, יכלול מופע מוסיקלי של שירי תרצה אתר בלחנים חדשים וישנים.
הכניסה לכל האירועים ללא עלות 

לפרטים נוספים: חפשו אותנו בפייסבוק "פסטיבל באר שירה"

כתובת דוא"ל  This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

כולכם מוזמנים בהמוניכם!

 

הזנת תוכן: 2.12.2019

חזרה לדף הראשי "מה חדש בשירה"

Share
صندلی مدیریتی صندلی اداری میز اداری آموزش زبان انگلیسی مارکت اندروید تور محسن چاوشی مسیح و آرش پروتز سینه پروتز باسن پروتز لب میز تلویزیون ساعت مچی فروشگاه فایل