שיתוף פעולה בין האתר של נילי דגןnoam tomer
לעיתון "ערב ערב באילת" והעורך רותם נועם, מביא כאן שירים שנבחרו ממדור סופ"ש שירה, במת שירה מרכזית באתר, ומתפרסמים בגיליון השבועי של ערב ערב באילת בהיכל התרבות, במדור "שיר לשבת".

נועם רותם, עורך-עיתונאי, עו"ד ומשורר. יליד אילת. נולד לבית של עיתונות וכתיבה. אביו, יצחק נועם, שימש במשך עשורים ארוכים ככתב 'דבר', 'הארץ' ו'קול ישראל' באילת. ביחד עם אמו פועה ייסדו השניים בשנת 1962, את המקומון הראשון בישראל 'ערב ערב באילת', שחגג ב-2013 51 שנות הוצאה לאור. לימים עבר לתל אביב והשלים לימודי משפטים לתואר ראשון ושני באונב' תל אביב, הוסמך כעו"ד, ערך ב'ידיעות תקשורת', ולאחר ששב לאילת, הפך להיות המנכ"ל ובעלים של בית ההוצאה לאור 'ערב ערב', המוציא גם את המקומון 'מה נשמע באילת' וכן סדרת מדריכים מקומיים ובעבור תיירים.

רותם נועם הוא בוגר סדנת השירה של 'הליקון' ו'משכנות שאננים' (1995). כותב ומפרסם פובליציסטיקה (TheMrkerCafe – 'אנטי-פתי') ומעת לעת גם שירה (בעיקר 'הליקון', אבל גם 'תת תרבות', 'View', ו'עכבר העיר'). השתתף בפסטיבל 'שער לשירה 2003', ובסדנת הכתיבה של נורית זרחי.
שוקד בימים אלו על ספרו הראשון.

למהדורה המקוונת של "ערב ערב אילת"

 נועם רותם "אנטי פתי", על המדור "שיר לשבת"

 

 ראיון עם רותם נועם - לקראת תוכנית האירוח של נילי דגן

 

 

صندلی مدیریتی صندلی اداری میز اداری آموزش زبان انگلیسی مارکت اندروید تور محسن چاوشی مسیح و آرش پروتز سینه پروتز باسن پروتز لب میز تلویزیون ساعت مچی فروشگاه فایل