יוסף כהן אלרן - עקרון הכמיהה

גבר ואישה ואהבה אסורה ומיוסרת. רומן עכשווי קולח Principle of_Desire
וסוחף שעוצמתו כעוצמת האהבה וכאבי הכמיהה הבלתי מתפשרים. על הוויתור כדי לא לפגוע, על מחיר "הדבר הטעים" ועל הקבלה הבוגרת שלמרות אי הפיכת הזמן ואי היכולת למימוש מושלם, בעצם הכמיהה מתממשת האהבה. זהו סיפור אהבתם של נועה ושל תומר, שניהם נשואים, אם ואב לילדים, היא בתל-אביב והוא בחיפה, והרגשות שמתלקחים ביניהם אינם מניחים להם ומסעירים את נפשותיהם.

 

יוסף כהן אלרן נולד בשנת 1943 בעיר חילה שבעיראק. עלה ארצה עם הוריו בשנת 1951 ומאז גדל, התבגר וחי בפתח-תקווה. במשך שנים רבות שימש מנהל משאבי אנוש, במשרד התקשורת/ רשות הדואר/ חברת הדואר. התחיל הכשרתו בבית הספר למינהל של נציבות שירות המדינה בירושלים, וסיים במסלול ללימודים מתקדמים בניהול משאבי אנוש באוניברסיטת תל-אביב.

את הרומן הראשון פרסם בגיל עשרים ושש. את חמשת ספריו הראשונים פרסם תחת השם יוסף כהן, ולימים הוסיף לשמו את שם העט אלרן, המורכב משמות ילדיו.
מתחילת שנת 2000 הוא חבר אגודת הסופרים העבריים. בתחילת 2007 פרש מעבודתו לטובת התמסרותו לכתיבה, ובמהלך השנה מאז פרישתו שקד על סיום כתיבתו של רומן חדש, פרסם ספר שירים ראשון והרחיב שטחי הכתיבה שלו בלימודי תסריטאות במסגרת האוניברסיטה הפתוחה. נשוי ואב לבת ובן.

ספר האודיו עקרון הכמיהה מחולק ל 8 חלקים, כשכל חלק מכיל 40 דקות של האזנה.
הספר  ראה אור בהוצאת כנרת.
ספר האודיו ראה אור בהפקת סוניקבוקס.
אורך הספר: 6:00 שעות

קריאה, עריכה והפקה: ליאת שנפ, סוניקבוקס - אתר הספרים המדברים.

קטע להאזנה

Click to download in MP3 format (2.28MB)